Organisatie

Stichting De Nieuwe Pijl is de organisator van dit jaarlijkse sportevenement. Een dagelijks bestuur zorgt voor de gehele organisatie. In samenwerking met de horeca, die het amusementsprogramma gestalte geven, organiseren ze het amusement- annex sportprogramma.

Het bestuur bestaat uit de volgende personen:

     Roelie Lubbers
Voorzitter
roelie@goudenpijl.nl
Ronald Klarus
Secretaris en juridische zaken
ronald@goudenpijl.nl
Harm Wiekens
Penningmeester
harm@goudenpijl.nl
Edwin Gels
Marketing  & Communicatie
edwin@goudenpijl.nl
Bas Hansler
Sponsoring en commerciële zaken
bas@goudenpijl.nl
Derk van Veenen
Technische zaken en vrijwilligers
derk@goudenpijl.nl
Martijn Keizer
Wielerzaken
martijn@goudenpijl.nl
Wim Jansen
Wielerzaken
wim@goudenpijl.nl

Commerciële commissie:

  • Albert Scheper
  • Marten Busstra
  • Sander Hartman
  • Hans Fehrman
  • Bas Hansler

Reklamekaravaan:

  • Willem Meijer

Fotografie:

Ambassadeurs en adviseurs

  • Hennie Kuiper
  • Gert Jakobs

Op de pagina historie is meer te lezen over enkele bestuursleden die in het verleden een grote rol hebben gespeeld in de organisatie van de Gouden Pijl.

 

Meer weten?

Wilt u meer informatie over de Gouden Pijl of u heeft vragen aan de Stichting? U kunt schrijven naar:

Stichting De Nieuwe Pijl
Postbus 133
7800 AC Emmen

Uiteraard kunt u ook een e-mail sturen aan: info@goudenpijl.nl.