Deelnemers 2019

Deelnemers prof koers Gouden Pijl mannen 2019
rugnummer
1 Dylan Groenewegen Jumbo Visma
2 Matteo Trentin Mitchelton Scott
3 Bertjan Lindeman Jumbo Visma
4 Giulio Ciccone Trek Segafredo
5 Bauke Mollema Trek Segafredo
6 Elmar Reinders Roompot Charles
7 Lars Boom Roompot Charles
8 Oscar Riesenbeek Roompot Charles
9 Justin Timmermans Roompot Charles
10 Dylan van Baarle INEOS
11 Cees Bol Sunweb
12 Kjeld Nuis NWVG/Jumbo
13 Gerrie van Lingen Atlecto
14 Dion Beukeboom Vlasman
15 Hatthijs de Vries Vlasman
16 Wim Stroetinga Vlasman
17 Irish Valenzuola Filippijnen
18 Roy Eefting Memi/ccn
19 Maarten van Trijp Corendon
20 Tim Ariesen Taiyuan Moigel
21 Andre Looij Taiyuan Moigel
22 Chiel Breukelman Monkey Town
23 Jeen de Jong Monkey Town
24 peter Koning Euro pro Cycling
25 Jelle Bootsveld Metec
26 Adrie Lindeman NWVG
27 Peter Merx NWVG
28 Gert Jan Bosman Volker Wessels
29 Koen Paalman Volker Wessels
30 Roben Löwik IJsselstreek
31 Jasper Schouten IJsselstreek

Deelnemers vrouwen 2019

rugnummer voornaam tussenvoegsel achternaam woonplaats
41 Loes Adegeest Deventer
42 Aranka Berends Loenen
43 Judith Bloem VAASSEN
44 Sanne Bouwmeester WESTERBORK
45 Ellen van Dijk WOERDEN
46 Anneke Dijkstra OLTERTERP
47 Jolanda van der Ende Schalkhaar
48 Janneke Ensing GIETEN
49 Anne Marijn van der Graaf Enschede
50 Elles Hageman Doldersum
51 Judith Jelsma Amstelveen
52 Eva Jonkers STAPHORST
53 Janieke Kalsbeek Leeuwarden
54 Nina Kessler Velserbroek
55 Roxane Knetemann TERWISPEL
56 Iris van der Kolk NIEUWLEUSEN
57 Paulien Koster Meppel
58 Anouska Koster DE WESTEREEN
59 Leonie Lubbinge Drachten
60 Jarmila MACHA?OVÁ Tsjeschie
61 Puck Moonen LIEMPDE
62 Nynke Pellikaan Den Andel
63 Esmée Peperkamp Didam
64 Arianna Pruisscher Sittard
65 Marthe Roose Enumatil
66 Linda Scholten ZUTPHEN
67 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN
68 Aniek Sikma BUITENPOST
69 Nienke Smit ZUIDWOLDE DR
70 Fleur Smith Groningen
71 Nicole Steigenga EXMORRA
72 Floor Weerink Groningen
73 Melissa Wijfje Oudeschoot
74 Jet Wildeman Nijmegen