Deelnemers 2015

Hieronder staan de lijsten van deelnemende renners aan de Rabobank Gouden Pijl 2015.
De namen op de lijsten zijn op willekeurige volgorde.  

Direct deelnemerslijst downloaden:

Vrouwen 2015               Elite/Beloften 2015               Profs 2015

Deelnemers Mannen profs 2015
Weening, Pieter Orica - GreenEdge
De Kort, Koen Team Giant-Alpecin
Degenkolb, John Team Giant-Alpecin
Sinkeldam, Ramon Team Giant-Alpecin
Gesink, Robert Team Lotto NL-Jumbo
Keizer, Martijn Team Lotto NL-Jumbo
Markus, Barry Team Lotto NL-Jumbo
Poels, Wouter Team Sky
Mollema, Bauke Trek Factory Team
Koning, Peter Drapac Professional Cycling
De Maar, Marc Roompot Oranje Peloton
Lammertink, Maurits Roompot Oranje Peloton
Slik, Ivar Roompot Oranje Peloton
Terpstra, Mike Roompot Oranje Peloton
Hooghiemster, Rene Baby Dump Cyclingteam
Timmermans, Tristan Baby Dump Cyclingteam
de Jonge, Maarten BIKE AID
Ottema, Rick Colba - Superano Ham
Bakker, Stephan Cycling Team Jo Piels
Poutsma, Stefan Cycling Team Jo Piels
Reinders, Elmar Cycling Team Jo Piels
Groen, Ike Cyclingteam Join's - De Rijke
Goeree, Niels Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
Veltman, Milan Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
Wolsink, Jelle Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel
Blokker, Joris Parkhotel Valkenburg Continentalteam
Stroetinga, Wim Parkhotel Valkenburg Continentalteam
Cornelisse, Mitchell Rabobank Development Team
van der Weijst, Geert Team3M
Van Amerongen, Thijs Telenet Fidea

Deelnemers Vrouwen 2015
Denisa  Bartosova TSJECHIE
Sanne Bouwmeester WESTERBORK
Danique Braam VEENWOUDEN
Linda de Croon WIERDEN
Karen Elzing SCHOONEBEEK
Janneke Ensing GIETEN
Trieneke Fokkens LEUTINGEWOLDE
Tereza Gargelova TSJECHIE
Anne Marijn van der Graaf GRONINGEN
Judith Jelsma AMSTELVEEN
Marije Joling OUDESCHOOT
Jarna de Jong EXLOO
Willeke de Jong UBBENA
Melanie Klement VELP
Suzanne de Lange ENSCHEDE
Cherly van der Linde 
Daniëlle Lissenberg-Bekkering DEN HAM GN
Leonie Lubbinge DRACHTEN
Mary Maroon 
Willemiek Meinders DRONTEN
Saskia Oomen Huis ter Heide
Esmee Oosterman GIETEN
Wendy Oosterwoud URETERP
Marissa Otten ENTER
Nynke Pellikaan Den Andel
Linda Scholten ZUTPHEN
Astrid Schuitema GRONINGEN
Nienke Smit ZUIDWOLDE DR
Cornelie Smorenburg NUNSPEET
Melissa Steenhof URETERP
Fianna Stenveld GARNWERD
Anneloes Stoelwinder HEERENVEEN
Ingrid Tempert LEMELE
Tessa Veen UTRECHT
Dyann Veenstra EMMEN
Grytsje de Vries BUITENPOST
Marijn de Vries ZWOLLE

Deelnemers Mannen, Elite / Beloften / Amateurs
Floran Bathoorn GRONINGEN
Goos Beukema SLEEN
Stefan Biesheuvel ASSEN
Simon Broekhuis ZWOLLE
Alex Brunen TER APELKANAAL
Richard Bultema WINSCHOTEN
Wilfred Drenthen VEENOORD
Patrick van der Duin NIEUW-RODEN
Teun Flint WINTERSWIJK
Patrick Grunder OLDENZAAL
Binne-Pier de Haan OUDEGA
Paul de Haan MEEDHUIZEN
Erik Heijdens DE LUTTE
Mark Hessels SCHOONEBEEK
Lars Horring ASSEN
Erik Huisman GRONINGEN
Jesse Jagt EMMEN
Jelle Johannink DRONTEN
Jeen de Jong BRITSUM
Jesse Kamps GRONINGEN
Menno van der Keur GRONINGEN
Wim Kleiman ALMELO
Matthijs Koedijk LELYSTAD
Philip Kootstra ALMELO
Ronald Kruijer HEILIGERLEE
Robin Lowik VRIEZENVEEN
Herman Luimes ERICA
René Mink van der Werf NIEUW AMSTERDAM
Bruno Nakken ASSEN
Jan Oolders SCHEEMDA
Taeke Oppewal HEERENVEEN
Teunis de Peuter UTRECHT
Fokke Postma DRACHTEN
Patrick Reinders ENSCHEDE
Rutger Reink EMMEN
Tjeerd van der Schaaf DRACHTEN
Wieger van der Schaaf 'S-GRAVENHAGE
Tim Scholten DENEKAMP
Daan Steffens OLDENZAAL
Gyasi Sulvaran GRONINGEN
Jan Terpstra DRACHTEN
Paul Veldhuis URETERP
Martijn Venterink LOSSER
Pieter Verhoeven GRONINGEN
Andries Weening HARKEMA
Tom Wensink ENSCHEDE
Frank Wierstra BURGUM
Stan Wijkel HOLSLOOT
Seine Zandbergen SLEEN

De Gouden Pijl

Parcours

Programma

Deelnemers

Foto's

Nieuws & Media

Winkelen in Emmen

Agenda regio Emmen